با ویبان آشنا شوید !

ویبان

نرم افزار ویبان چیست ؟

ویبان

نرم افزار ویبان یک نرم افزار آنلاین است که هدف آن کمک به کسب و کارهای مختلف برای مدیریت بهتر و بهینه تر انجام فرایندها و استفاده از منابع (پول ، زمان ، نیروی کار و...) می باشد. ویبان از دو قسمت تشکیل شده است ویبان Pen برای مدیریت وبسایت و فروشگاه اینترنتی ، ویبان Connect برای مدیریت فرآیندهای تجاری. ویبان برای کسب و کارهای مختلف بسته های نرم افزاری اختصاصی مختلفی ارائه می دهند.

ویبان چطور ساخته شده است؟

ویبان

نرم افزار ویبان به طور کامل توسط تیم طراحی و توسعه شرکت مهندسی شبدیز پیاده سازی شده و به هیچ روی از کدها و نرم افزارهای رایگان در آن استفاده نشده است. توسعه ویبان از سال ۱۳۹۱ شروع شده و تا به امروز نسخه‌ها و به‌روزرسانی های متعددی از ویبان عرضه شده است با توجه به نیازهای جدید و در جهت بهتر شدن ویبان تیم توسعه همیشه در حال ارتقا و به روز رسانی نرم افزار هستند.

ویبان
ویبان

استفاده از ویبان چگونه است؟

ویبان

برای استفاده از ویبان به تخصص خاصی نیاز ندارید و کار با آن بسیار ساده است. در کنار این ویبان دارای مستندات آموزشی کاملی مثل کتابچه راهنما و ویدئوی آموزشی می باشد. در هر زمانی از شبانه روز اگر سوال یا مشکلی برای تان پیش آمد می توانید از طریق سامانه مشتریان ویبان با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در ضمن با هر وسیله از انواع موبایل و تبلت گرفته تا لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی می توانید از ویبان استفاده کنید.

چه کسب و کارهایی می توانند از ویبان استفاده کنند ؟

ویبان

همه کسب و کارها با هر زمینه فعالیت به وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی نیاز دارند که ویبان Pen به این نیاز پاسخ می‌دهد و یک وبسایت شیک و زیبا و همچنین فروشگاه اینترنتی سریع و قابل اطمینان را در اختیار شما قرار می دهد. ویبان Connect نیز دارای بخش‌های مختلفی است ، برخی از آنها بین همه کسب و کارها مشترک است مثل سامانه پشتیبانی مشتریان و برخی از آنها تخصصی هستند مانند مدیریت املاک یا چاپخانه آنلاین. این بسته ها و سامانه ها در وب سایت ویبان Connect به صورت مفصل معرفی شده اند که می توانید از این وب سایت دیدن نمایید.

ویبان