با ویبان آشنا شوید !

ویبان

نرم افزار ویبان چیست ؟

ویبان

نرم افزار ویبان یک نرم افزار آنلاین است که هدف آن کمک به کسب و کارهای مختلف برای مدیریت بهتر و بهینه تر انجام فرایندها و استفاده از منابع (پول ، زمان ، نیروی کار و...) می باشد. همچنین سرویس های ویبان ابزارهای کاربردی و تخصصی هستند که به شما کمک می کنند تا برخی از فرایندهای روزانه تان را خیلی سریع‌تر و با بازدهی بیشتری انجام دهید. بسته به نوع کسب و کارتان می توانید از سرویس های مختلف ویبان استفاده کنید.

ویبان چطور ساخته شده است؟

ویبان

نرم افزار ویبان به طور کامل توسط تیم طراحی و توسعه شرکت مهندسی شبدیز پیاده سازی شده و به هیچ روی از کدها و نرم افزارهای رایگان در آن استفاده نشده است. توسعه ویبان از سال ۱۳۹۱ شروع شده و تا به امروز نسخه‌ها و به‌روزرسانی های متعددی از ویبان عرضه شده است با توجه به نیازهای جدید و در جهت بهتر شدن ویبان تیم توسعه همیشه در حال ارتقا و به روز رسانی نرم افزار هستند.

ویبان
ویبان

استفاده از ویبان چگونه است؟

ویبان

برای استفاده از ویبان به تخصص خاصی نیاز ندارید و کار با آن بسیار ساده است. در کنار این ویبان دارای مستندات آموزشی کاملی مثل کتابچه راهنما و ویدئوی آموزشی می باشد. در هر زمانی از شبانه روز اگر سوال یا مشکلی برای تان پیش آمد می توانید از طریق سامانه مشتریان ویبان با کارشناسان ما در ارتباط باشید. در ضمن با هر وسیله از انواع موبایل و تبلت گرفته تا لپ تاپ و کامپیوتر رومیزی می توانید از ویبان استفاده کنید.

چه کسب و کارهایی می توانند از ویبان استفاده کنند ؟

ویبان

آینده همینجاست! کسب و کار شما در هر زمینه که باشد می توانید همین امروز آن را مدرن کنید ، همه فرآیندهای تان را آنلاین کنید و از کاغذ ها خلاص شوید و کمک کنید که درختان کمتری قطع شوند. حتی می توانید از سرویس های متنوع ویبان متناسب با نیازتان به سادگی استفاده کنید و کسب و کارتان را نو کنید

ویبان